/ ANASAYFA / KURUMSAL / HAKKIMIZDA
Haberler
30
Mar
DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE ÖNEMLE DUYURULUR
Devamını okuyunuz...
12
Şub
ANFAŞ FOOD PRODUCT
Devamını okuyunuz...
11
May
Bize Ulaşın
Devamını okuyunuz...
Tüm haberleri görüntüleyin...

ÇEŞME SÜT ÜRÜNLERİ

İzmir Selçuk Belevinde 346,000 m2 lik alana sahip arazi üzerinde 20,000 m2 kapalı alana sahip son teknolojinin uygulandığı fabrikasında faaliyet göstermektedir.  CEŞME SÜT ÜRÜNLERİ olarak firmamız TEREYAĞI, ERİTME PEYNİRİ, REÇEL, BAL, TAHİN HELVASI, TAHİN, PEKMEZ, FINDIK KREMASI nı üreterek TSK, ceza evleri, kamu kurumları, okul fabrika ve hastanelerin yemekhaneleri, oteller gibi piknik tipi ürün tüketen birçok yerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır Firmamız ürün yelpazesini genişletecek; dondurulmuş meyve sebze, tetrapak süt ve meyve suyu, et ürünleri, zeytin üretimine de başlayarak ÇEŞME kalitesi ile tüketiciye sunacaktır.

Fabrikamız Kalite Yönetim Sistemi, ISO 9001:2008  , ISO 22000:2005  Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve BRC Food, Helal Belgesi standartlarını  karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. GGYS’ miz mal kabulden – sevkiyata kadar olan faaliyetlerimizi kapsar. Hammadde kabulden sevkiyata kadar tüm aşamalarda ürünlerimiz uzman kadrolar tarafından kontrol edilerek üretilmektedir.

ÇEŞME SÜT firması 282 çalışan ve 78 frigolu araç filosuna sahiptir ve her yıl büyümeye devam etmektedir. 2016 yılı itibari ile firma 500 kişiye istihdam sağlamayı hedeflemektedir. Ayrıca kuruluşundan bu yana kendi sektöründe almış olduğu birçok ödülü bulunmaktadır.

İzmir ve Ege Bölgesinden sonra Türkiye nin her noktasında bayilikler oluşturup, bölge müdürlükleri kurarak pazarlama ağını genişletip Türkiye nin her noktasına hizmet vermeye başlamış kaliteden hiçbir zaman ödün vermemiştir ve vermeyecektir.

Firmamız kalite ve verimliliği artırmayı ana hedefleri olarak belirlemiş ve hiçbir zaman kaliteden ödün vermemiştir. 10 g ile 20 kg arasında her türlü gramajda ürün üreterek ürün gram çeşitliliğini artırmış ve pazarlama ağını genişleterek  bu çalışmalarında alanında uzman ekibi ile Türkiye nin en iyi satış teşkilatını oluşturmuştur. Firmamızın hedefi doğal, geleneksel ürünler üretip siz tüketicilerimizle bunu paylaşmaktır.

Kalite ve verimliliği arttırmayı ana hedefleri arasında gören firma bu yöndeki çalışmalarına uzmanlardan oluşturduğu ekibi ile devam etmektedir. Firmamızda gelişen ve değişen dünya standartları  doğrultusunda, Türk gıda Kodeksine ve TS EN ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEM VE TS EN ISO  22000:2005 GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMLERİNE, HELAL BELGESİ  uygun gıda üretimi yapılmaktadır.

Kaliteli üretimin oluşumunun nitelikli eleman gücünden geçtiğini kabul edilerek, şirketimizde konusunda deneyimli ve eğitimli elemanlar istihdam edilerek sistemimizi ve üretimimizi geliştirmek için sürekli iyileştirme çalışmaları yürütülmektedir.

ÇEŞME ‘nin sıcak güneşi, güzel denizi, harika doğasının büyüsü ile harmanlayarak üretmiş olduğumuz doğal, geleneksel ürünlerimizi siz tüketicilerimizle buluşturduğumuz için çok mutlu ve gururluyuz.          

BİZİ TAKİP EDİN!
ÜRÜNLERİMİZ
Süzme Çiçek Balı Süzme Salgı Balı
Üzüm Pekmezi Tahin
Çilek Reçeli Kayısı Reçeli
Vişne Reçeli Gül Reçeli
Portakal Reçeli İncir Reçeli
Eritme Peyniri Terayağı
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
 
Çeşme Süt ve Tarım Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.

: Belevi Mah. İstasyon Mevkii No:11
  Selçuk / İZMİR
: 0232 280 1200
: 0232 280 1201
: info@cesmesut.com.tr
Copyright ©2015 Çeşme Süt ve Tarım Ürünleri Tic. Paz. Ltd. Şti.